Mezoterapie

Mezoterapie je jednou z metod omlazení pleti.

Tato metoda se provádí speciálním perem a tak látky proniknou do povrchových vrstev kůže. Dochází k intenzivní hydrataci pokožky, což konkrétně znamená jako vyšší elasticitu, pevnost a znatelně jemnější povrch kůže. Jde o velmi málo invazivní metodu, která je komfortní a bezpečná.

NATINUEL Mezoterapií se aktivuje produkce fibroblastů, zvýší se produkce retikulárního kolagenu a vlastní kyseliny hyaluronové. Samozřejmou součástí je výživa a posílení kůže. Docílí se trvalého efektu, který má za cíl uchování mládí buněk. Jedná se o vědecky podloženou a naprosto bezpečnou terapii za použití vícero látek, s aplikací na oblasti: povadlou kůži tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo třeba hřbetů rukou. Velkou výhodou je rychlost a nebolestivost zákroku.

JAK MEZOTERAPIE PROBÍHÁ?

MEZOPEN, je speciální pero, které s jednorázovým nástavcem pro potřeby klienta při vysoké rychlosti (snižuje bolestivost) a speciální ruční technikou pro stimulaci fibroblastů pomáhá zvýšit benefit z aplikace specifických látek do kůže. Nemusíte se bát bolestivosti zákroku. AKTIVNÍ LÁTKY SE TEDY POUZE NEDOPLŇUJÍ, ALE TATO MODERNÍ MOLEKULÁRNÍ BIOCEUTIKA ZAJIŠŤUJÍ ZVÝŠENÍ VLASTNÍ PRODUKCE TĚCHTO CENNÝCH LÁTEK!

DLOUHÁ REKONVALESCENCE NENÍ NUTNÁ

Bezprostředně po ošetření může být na pokožce viditelné jemné zarudnutí v místě vpichu, to ale rychle mizí a nekazí dojem z okamžitě viditelného 3D efektu revitalizace kůže. Doporučuje se však ošetřovanou část těla bezprostředně po zákroku nevystavovat slunečnímu záření. Pleť vhodně chraňte krémy s vysokým faktorem. Aplikace není jednorázová, zpravidla se opakuje 2–6 krát k dosažení optimálních výsledků. Interval mezi jednotlivými sezeními je 1–4 týdny (dle typu použitého přípravku). Udržovací ošetření je možné provádět již v kratších intervalech individuálně dle vaší potřeby. Doporučuje se opětovná aplikace jednou ročně

Podrobné informace se můžete dozvědět v přiloženém letáčku (PDF)
Natinuel Mezoterapie

 Cena za mezoterapii Natinuel Action CD44
1400 Kč